create a website for freeSanal ofis nedir ?
Yeni girişimde bulunan yada varolan şirketinizi taşıyarak işlenirizi özgürce yürütebileceğiniz avantajlarıyla kolaylık sağlayan bir hizmet şeklidi. Sabit bir ofise ihtitaç duymayan,işlerini sahadan yürütebilen kişilerin tercih ettiği masrafları en alt seviyeye taşıyabilen bir sistemdir. Sanal Ofis sizlere bir yasal adres tanımlar bu adreste posta ve kargolarınızı teslim alarak sizleri bigilendirir.Dilerseniz şirketiniz adına bir numara tahsis edilir veya sekterlik hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Sanal Ofis Avantajları
Sanal Ofis kullanmanın bir çok avantajı vardır.Sanal Ofis ekonomiktir. Masraflarınızı en alt seviyeye indirerek işlerinizi daha ekonomik şekilde yürütmenize yardımcı olur.Sanal Ofis kullanıyorsanız eğer;elektrik,doğalgaz,su,kira,stopaj,depozito,sekterlik gibi masraflardan kurtulursunuz. Masraflarınızı düşürerek daha geniş bir bütçeyle işlerinizi devam etmenizi sağlar.Vergi dairesinden geldiklerindede ofiste karşılanıp size haber verilerek sanki ofiste asistanınız sizi bekliyor gibi düşünebilirsiniz.Ofiste her daim personellerimiz bulunmakla beraber postanız,kargonuz teslim alınıp sizlere derhal iletilir.Sanal ofis kullanarak avantajlı bir yol izleyerek kazancınızı arttırabilirsiniz.


Sanal Ofisi Kimler Kullanır?
Sanal ofis firmalara yasal adres,kargo,posta ve çağrı hizmeti veren ofis çözümü olarak karşımıza çıkar.Sanal ofis kimler için uygundur? *İşhayatını genelde iş yerinde geçirmeyenler. *Mobil çalışma hayatı olanlar. *İş hayatında genelde müşteri ziyaretleri ile geçenler. *İşlerini sahadan yürütenler. *Evden çalışan fakat kurumsal ve saygın bir adrese ihtiyaç duyanlar. Örneğin;Grafik tasarımcıları,danışmanlık yapanlar,proje bazlı çalışan mühendis ve mimarlar,yazılımcılar ve e-ticaret yapanlar Sanal ofis hizmetlerinden yararlanmaktadırlar.


Sanal Ofis Yasal mı?
Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kurmak için sabit bir adrese ihtiyacınız vardır.Sanal ofis sizlere yasal adres hizmeti sunar.Önemli olan tebligat yapılabilecek bir adresinizin olmasıdır.Vergi dairesi ve maliye açısından sanal ofis yasaldır.Sanal ofis sözleşmenizle gerekli başvurularınızı yaptıktan sonra vergi dairesinden vergi memuru gelir ve adresinizi onaylar.Bununla beraber açılışınız onaylanıp hizmet durumunuz aktif hale gelir. Sanal ofis sizlere işletmenizi yasal olarak yürütme imkanı sağlar.


Sanal Ofis Kiralama ve Kurma
Sanal Ofis kurmak istiyorsanız eğer öncelikle bu hizmeti alabileceğiniz şirketlerle sanal ofis kiralamak için sözleşme imzalamanız gerekmektedir. Sanal Ofis adresi,şirket adresi olarak beyan edilir ve ilk adımı atmış olursunuz.Sonrasında yapmanız gereken vergi dairesıne ve ticaret odasına başvuru yaparak adınıza açılış yapılacak şirketiniz için onay beklemek. Vergi dairesinden vergi memuru gelip şirket adresinizi onaylamak ve şirket açılışınızı yapmak için randevu tarih/saat bilgisini aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey randevunuzda ofiste bulanarak açılışınızı yaptırmaktır.Yoklamanızla beraber faaliyetlerinize başlayabilirsiniz.


Sanal Ofis Hizmetini Nasıl Alırsınız?
Atmanız gereken ilk adım;şirket kurulumunun nasıl yapılacağını öğrenmenizdir.Bunun için bizimle iletişime geçerek muhasebeci desteğide alabilirsiniz. Bizimle yapacağının sözleşme kira kontratı niteliğinde olup İTO ve vergi dairesinde başvuru yaparak şirket kurma istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tescil işlemleri bittikten sonra vergi dairesinden yoklama işlemi için vergi memuru sözleşme imzaladığınız KOLAY OFİS şubemize gelip evraklar ve şirket adını teyit eder.Yoklama yapıldıktan sonra şirketinizin kurulumu başarıyla tamamlanmış olur.


Hazır Ofis Nedir?
Hazır Ofis kiralama,ismindende anlaşıldığı gibi tam anlamıyla ofis mobilyaların hazır olduğu yönetici asistanı,aidat,elektrik,ısınma gibi bütün ofis hizmetlerinin kiraladığınız şirket tarafından karşılandığı bir ofis şeklidir.Bununla birlikte stopaj dahi ödemezsiniz. Hazır Ofislerin aylık ödemesi sizleri minimum seviyede uygun bir bütçeyle çalışma fırsatı sunar.Masraflarınızı minimum seviyede tutarak konforlu bir çalışma alanına sahip olursunuz. Kiranızdan başka hiç bir masrafınız yoktur.


Hazır Ofis Avantajları
Hazır Ofisler,ofis mobilyaları,mutfak bölümü,ofis ekipmanları(fotokopi,wifi),sekreterya ve temizlik hizmeti ile hazır olarak kiralama yapabileceğimiz ofislerdir. Hazır Ofisin Avantajları; *Vergi avantajlaı sağlar. *Maliyet avantajı sağlar. *Kiralama kontrat süresi avantajı sağlar. *Hazır Ofis esnek kontrat süresi avantajı sağlar.


Neden Sanal Ofis?
Yeni bir şirket kuruluşu yada mevcut şirketinizi taşıyarak masraflarınızı daha alt seviyelere taşıma imkanı sunar. Genellikle sabit bir ofise ihtiyaç duymadan işlerini dişarıdan yürütebilen kişilerin tercih ettiği bir çalışma alanıdır.Yasal adres temini/posta/kargo takip hizmeti alabileceğiniz ve bununla beraber dilerseniz adınıza numara tahsiside yapılabiliyor. Sanal Ofis kullanarak stopaj ödemezsiniz ve sözleşmeniz haricinde hiç bir masrafınız olmadan Sanal ofisten yapılabilirsiniz. Sekreterlik paketi alarak dilerseniz aramalarınız adınıza cevaplanarak size aktarılır veya ulaşılamadıgınız taktirde not alınıp bilgi verilir.


Hazır Ofis Kolaylıkları
Geleneksel bir ofis kiralamak bir çok sorunu ve iş yükünü beraberinde getirir,hazır ofis kiralarak yükünüzü hafifletebilirsiniz.Teknolojik aletler, ofis malzemeleri,ınternet,aidat,ısınma giderleri,su,elektrik,temizlik gibi giderlerden kurtulursunuz.Sabit bir ücretle en uygun şekilde Hazır ofis kiralayarak,bu masraflarınız hazır ofis kiraladığınız şirket tarafından ödenmesinden yaralanabilirsiniz. Sekreterlik hizmetinden yararlanarak ofiste olmadığınız anlarda postanız,kargonuz teslim alınır.Gelen misafirleriniz güler yüzlekarşılanıp ağırlanır. Hazır ofis sizlere rahat bir çalışma imkanı sunar.


Sanal Ofis'in Yasal Geçerliliği Var mı?
Son dönemde Sanal ofislerin adı sıkça duyulmaya başlandı.Sanal kelimesinin ilk akla geldiğinde güvensizlik veren sizleri tereddütte bırakan bir yanı var değil mi?Sanal ofislerin yasal adres olarak gösterilebileceği konusunda Kolay Ofis olarak bir açıklama getirelim istedik.Yeni bir şirket kurmak istediğizde veya mecvut şirketinizi taşımak istediğinizde Kolay Ofis'ten yaptığınız sanal ofis sözleşmesi vergi dairesi için yasal şirket adresiniz olacaktır. Türk Ticaret Kanunu'nda iş adresi olarak vereceğiniz adresin açıklamasında kısıtlıyıcı bir madde yer almaz.Diğer paylaşımlı ve hazır ofisler gibi sanal ofiste yasaldır.Minimum masrafda işinizi kurmak istiyorsanız Sanal ofis sizin için doğru bir karar olacaktır.


Sanal Ofiste Posta/Kargo hizmeti
Sanal Ofisiniz yasal adresiniz olduğundan adınıza gelen posta/kargo ve gelen gönderileri ofis çalışanları tarafından teslim alınır.Teslim alınan göderileriniz adına bigilendirilir,muhafaza edilir veya istediğiniz adrese kargolanır.İsteğiniz dahilinde taratılıp gönderilebilir.Bu hizmet için extra bir ücret ödemezsiniz.Sanal Ofis paketinize dahil olan bir hizmettir.Son derece titizlikle ofis çalışanları tarafından takipi yapılarak hizmetimizden yararlanmanızı dileriz.


Yasal Adres Sanal Ofis
Şirket kuruluş aşamasında bir ofis adresine ihtiyacınız vardır. Yasal adres;Sanal bir ofis kiralayarak ofis giderlerinizi,minimumda tutabilir,stopaj,aidat,elektrik,su,ınternet gibi gider faturaları ve bunların abonelik işlemleri ile uğraşmazsınız.Bir günde şirketinizi Kolay Ofiste yapacağınız sanal ofis&yasal adres sözleşmesiyle kurabilirsiniz. Şirketinize gelen posta ve kargoları sizin adınıza teslim alıp anlık olarak tarafınıza bildirilir. Dilediğinizde posta ve kargolarınız farklı bir adrese yönlendirilir.


Sanal Ofis ve Hazır Ofis arasındaki fark!
Sanal Ofis hizmetlerinin temelde iki ayrı uygulama şekli vardır.Biri "sanal ofis" diğeri ise aslında "hazır ofis " olarak adlandırılması daha doğru olan ofis kiralama hizmetidir.Temel farkları; Sanal Ofis hizmetinde size fiziksel olarak kullanıcağınız bir oda yada alan tahsis edilmemesi sadece adres ve posta&kargo hizmeti verilmesidir. Hazır Ofis hizmetinde ise kiracısı olduğunuz bir odanızın olmasıdır.Kiranız haricinde başka bir ödemeniz olmaz.düşük bütçeyle şirketinizi yönetebilir işlerinizi yürütebilirsiniz.


E-Ticaret Yaparken Sanal Ofis Kullanımı
E-Ticaret yaparken fiziki bir ofise her daim ihtiyacınız olmayabilir.Şirketinizin ilk kurulum aşamasında minimum maliyette ilerlemek adına sanal ofis kiralayarak yola çıkabilirsiniz.Ticaretinizdeki ürünlerinizi istediğiniz bir alanda depolayıp sipariş yönetiminizi dilediğiniz şekilde çözebilirsiniz. Böylelikle sabit adresiniz ve iletişim numaranız olur.Depo ve sipariş yönetimlerini evinizden yada başka bir konumdan yaparken ofis ihtiyaçlarınızı Kolay Ofisten yapacağınız sanalofis sözleşmesiyle karşılayabilirsiniz.


Yeni Şirket mi kurmak istiyorsunuz?
Yeni bir şirket kurmak istiyorsanız;Şirket kurabilmeniz için bir yasal adrese ihtiyacınız var.Yasal adres hizmetinde stopaj ve depozito ödemeden Kolay Ofisin size tanımlayacağı adres ile ilk adımı atmış olursunuz.Elektrik,su,ınternet,aidat,ısınma gibi giderler ve abonelik işlemlerine ne zaman nede bütçe ayırmanız gerekir.Yeni iş kuranlara,minimum masraf ve prestij kazandıracak bir adresle Kolay Ofis sanal ofis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yapacağınız sanal ofis sözleşmesiyle yasal adres posta&kargo takip hizmeti alabilir dilerseniz şirketiniz adına tanımlanacak bir telefon numarasından yararlanabilirsiniz.


Sanal Sekreterlik Nedir?
Sanal sekreter ofis,iş yeri veya büronuzda bulunmak yerine başka bir lokasyonda çalışan,sekreterlik hizmeti alabileceğiniz,isteğiniz doğrultusunda size iş desteği sağlayan bağımsız çalışandır. Sanal sekreter firmanıza maddi,hukuki,yönetimsel yada operasyonel herhangi bir yük yaratmayan sekreterlik hizmet sağlayıcısı olarak tanımlanır. Ofinizde çalışan bir sekreterden farkı;vergi,SGK,ulaşım,yemek ödemeleri hastalık yada yıllık izinlerde sekreteryanızın boş kalması gibi sorunlardan kurtularak masraflarınızı alt seviyede tutmanız mümkün.


Neden Sanal Ofis Kiralamalıyım?
Sanal Ofis;yasal olarak bir adres göstererek,yazışmalarınızı yapabileceginiz postalarınız ve kargolarınızı alabileceğiniz,toplantı salonu kullanabileceğiniz dilerseniz özel sekreterya hizmeti alarak fiziksel olarak bir ofise ihtiyaç duymadan sahip olacağınız bir sistemdir.Ofis ihtiyaçlarınızı çözümlemenizin en ekonomik şekli Sanal ofistir. Sanal Ofis ile stopaj,elektrik,su,doğalgaz,internet gibi masraflarınızda olmaz.Firmanızın faliyetlerini dilediğiniz konumda özgürce aktif olarak yürütebilirsiniz.
Sanal Ofis Vergi Yoklama Nedir?
Vergi yoklaması şirket kurma sürecinin son aşamasıdır.Kolay Ofis ve firma sahibinin arasında imzalanan sözleşmenin vergi dairesine teslim edilmesinden sonra adres teyidi için sözleşme yaptığınız Kolay Ofis adresinize vergi memurunun kontrole gelmesiyle firmanızın bu adreste olduğunu teyit eder ve açılış işlemi tamamlanır.Sözleşmeyi yapan firmanın adreste olmadığı taktirde vergi memuru adresin doğru olduğunu ancak yetkilinin orda olmadığına dair işlem yapar ve sonrasında tekrar firmanın yeniden vergi dairesinden randevu taleb etmesi gerekir.


E-ticaret yaparken Sanal Ofis!
E-ticaret yaparken fiziki bir ofise ihtiyacınız olmayabilir.Yaptığınız iş modeline ve sattığınız ürünlere göre değişiklik gösterebilir. Şirketinizi ilk kurulum aşamasında düşük maliyetlerle ilerlemek adına sanal ofis kullanarak başlayabilirsiniz. İşinizi istediğiniz konumdan yürütürken sabit bir adresiniz iletişim adresiniz ve telefonunuz olur.Depolama alanınız istediğiniz konumda olup ve sipariş yönetiminizi serbest bir şekilde yönetebilirsiniz.Sanal ofis sözleşmenizi Kolay Ofisten yaparak ticaretinize başlayabilirsiniz.


Hazır ofis Kolaylıkları
KDV avantajı Kira bedelinin dışında sadece kdvli fatura düzenlendiği için Stopaj vergisi ödemezsiniz.Tüm giderler fiyata dahildir. *Esnek kontrat olanağı. *Komisyonsuz ofis kiralama imkanı. *Sabit yatırım riski sıfırdır. *Özelleştirilebilir alanınız olur. *Geleneksel kiralara göre maliyet minimum seviyede olur. *Sekreterya,posta&kargo takip hizmetinden yararlanmak *Mutfak,temizlik,teknik alt yapı,toplantı salonu gibi kolaylıklar sağlar.


En Ucuz Sanal Ofis
Kolay Ofis sizlere maliyetlerinizi en aza indirerek işlerinizi dilediğiniz ortamdan yürütebileceğiniz Sanal ofis hizmeti sunmaktadır.Yasal adres belirleyerek şirketiniz adına gelen posta&kargo teslim alarak sizleri en hızlı şekilde bigilendirerek istediğiniz doğrultusunda postanızı ve kargonuzun içerik gönderisiyle sizi bilgilendirir.İstediğiniz lokasyondan çalışarak yasal adres soronunu çözmüş olursunuz.Yapacağınız sözleşme bedeli dışında stopaj/aidat ve başka hiç bir masraflada karşılaşmamış olursunuz.Şirketinizi daha az masrafla yönetmek ve özgür bir çalışma alanına ihtiyacınız varsa Sanal ofis kullanımı çok daha avantajlı bir seçimdir.


Girişimciler için maliyetli düşürmenin en iyi yolu Sanal Ofis!
Girişimciler veya yeni bir sektörde şansını denemek isteyen firmalar için en düşük maliyetle pratik çözüm Sanal Ofis olacaktır. Sanal ofis kullanarak kısa zamanda daha hızlı büyüme sağlayabilirsiniz.Düşük riskle yeni bir ortamda işinizi en düşük riskle büyütmeyi amaçlıyorsanız sanal ofis sizin için en uygunudur.Bu aşamada en doğru adım Kolay Ofisle yapacağınız sanal ofis sözleşmesi olacaktır.Fiziksel adres ve iletişim adresiniz sanal ofisiniz olarak görünürken siz ve ekibinizde özgür bir çalişma sistemiyle büyüyebilirsiniz.
!--- Başlık burada başlar --->


En Hesaplı Şekilde Şirket Nasıl Kurulur?
Kolay Ofis olarak 15 yıllık tecrübemizle sanal ofis ve hazır ofis hizmetimizle en hesaplı şekilde şirket kurmanızı sağlamaktayız. Kolay Ofisle yapacağınız yasal adres sözleşmesiyle işe başlayabilirsiniz.Özellikle freelance (serbest) çalışamaya müsait iş gruplarının şirket kurma yada taşıma ihtiyacını karşılayan Sanal ofis hizmeti veya Hazır ofis hizmeti alarak masraflarınızı düşürebilirsiniz.
Şahıs Şirket Nasıl Kurulur ve Açılır?
Yeni bir girişimde bulunmak isteyen girişimcilerin oldukça rağbet ettiği Sanal Ofis hizmetiyle bu sorunu en kolay şekliyle çözmek mümkün. Küçük ve orta işletmelere hitap eden maliyeti düşük,kurulumu hızlı olan şahıs şirketi kurmak uzun vadede işletmeleri karlı çıkarır. E-ticaret için şirket kurmak adına ilk yapmanız gereken Kolay Ofisle yapacağınız Sanal Ofis sözleşmesiyle adresinizi belirlemiş olup muhasebeciniz veya mali müşavirinize iletebilirsiniz.Devamında size verilen randevu saatinde yasal adresinizde olup yoklamanın yapılması,bununla beraber faaliyetlerinize başlamış olursunuz.


Sanal Ofis'te Sanal Sekreterlik Hizmeti
Sanal sekreter:Ofis, iş yeri ya da büronuzda bulunmak yerine farklı bir lokasyonda çalışan, sekterlik hizmetlerini alabileceğiniz, talepleriniz doğrultusunda iş desteği sağlayan bağımsız çalışandır. Firmanıza özel prestijli bir telefon numarası tarafınıza tahsis edilir, (Kontörlüdür. Sabit ücret,fatura yoktur.)Şirketinize gelen her telefonu profesyonelce karşılar, temsil yeteneği yüksek, yoğun telefon trafiğini yönetebilen, hiçbir mesajı atlamadan size ileterek arayan kişiyi dilediğiniz telefona aktarmaktayız.


Sanal Ofiste Açılış Yoklaması Nasıl Gerçekleşir?
Her ay birçok Sanal Ofis farklı şubelerimizde açılış yapmaktadır.Resmi anlamda hiç bir zorluk yaşamazsınız.Sanal ofis kullanarak masraflarınızı azaltmış işinize daha rahat bir şekilde devam etmiş olacaksınız.Vergi memurları ve yoklama memurları Sanal ofisin farklılarının ve avantajlarının farkındadır. Sanal ofis kullanımı yasal olduğu için sorunsuz şekilde açılışınız onaylanır.Özetle sanal ofis son derece güvenlidir.Yapmanız gereken vergi dairesinden iletişim numaranıza gelen mesajdaki tarih/saat aralığında ofiste olmanız yeterlidir. Kolay Ofis olarak sizlere profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz.


Nedir Bu Sanal Ofis?
Şirket kurmayı düşünen veya şirket adresini taşımak isteyen(tasfiye veya park etmek için)bir çok insanın tercihi Sanal Ofis olmaktadır. Böyle bir durumda maliyetleri Sanal Ofisle düşürmeniz mümkün. Maliyetleri düşürmenin en iyi yöntemi Sanal Ofis kullanmak olacaktır. Şirket olabilmeniz için öncelikle yasal bir adres ihtiyacınız var.Yapmanız gereken Kolay Ofis'le bir sanal ofis sözleşmesi yapmak,yapacağınız sözleşmeyle beraber yasal bir adresiniz olup postalarınız ve kargolarınız teslim alınıp sizlere derhal bilgi verilecektir.
!--- Başlık burada başlar --->


Neden Hazır Ofis Kiralamalıyız?
Hazır ofis kiralama işlemi yaparak farklı ofislerinde yer aldığı prestijli bir ofiste çalıştığınızda iş ağınızı büyütme imkanı yakayalayabilirsiniz. Farklı sektörden insanlar ile tanışıp yeni iş girişimlerine imza atabilirsiniz.Postalarınız ve kargolarınız sizin adınıza alınır,gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılır.Sekreterya hizmetinden faydalanırsınız.Hem sekreterlik hizmeti alırsınız hemde ekstra personel masrafınız olmamış olur.Hazır ofis hizmeti aldığınızda yeni iş kapılarını açabilir,ortak iş girişimlerinde bulunabilirsiniz.
!--- Başlık burada başlar --->


En Uygun Şirket Kurulumu?
Yeni bir başlanğıç için masraflarınızı en minimum seviyede tutarak şirketinizi açmanın yolu Sanal Ofis kullanmak olacaktır. Kolay ofis'le yapacağınız Sanal Ofis sözleşmesiyle yasal adres tanımlanarak posta ve kargo hizmetinden yararlanıp enerjinizi işinize yansıtarak büyümeniz mümkün.Sanal Ofis sözleşmesi dışında stopaj ödemez extra hiç bir masrafınız olmaz.Düşük maliyetle yeni bir başlanğıç için yada masraflarınızı azaltmak adına mevcut şirketinizi taşıyabilirsiniz.İşlerinizi sahadan yada evinizden yürütmeniz mümkün. Kolay Ofis olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.
!--- Başlık burada başlar --->


Ev Adresi Göstermek Daha Mı Ucuz?
Varsayalım ki eviniz kira olsun ve evinizi şirketinizin resmi adresi olarak göstermek istiyorsunuz. Kiranızında 2.000 tl olduğunu düşünelim.Sadece stopaj vergisi adı altında ayda 500tl vergi ödemeniz gerekecektir.Sanal Ofis'te ise bunu çok daha ucuz rakam larla halledebilirsiniz. Kolay Ofis'le sanal ofis sözleşmesi yaparak çok daha güvenilir bir hizmet alabileceksiniz.Her evrağınız,postanız ve kargonuz teslim alınır.Size anında bilgi verilir ve bütün süreçle ilgilide her zaman ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
!--- Başlık burada başlar --->


Hazır Ofis Kullanarak Nelerden Faydalanırsınız?
Kolay Ofisten kiralayacağınız bir hazır ofisle nelerden faydalanırsınız? *Karar verdiğiniz anda derhal işinize başlayabilirsiniz. *Dilediğiniz vakit oda değişimi yapabilirsiniz. *Hazır Ofis hizmetinde sözleşme süreniz en az 1 yıldır. *Ofis tadilatı dekorasyon gibi masraflarınız olmaz. *Hazır Ofislerde modern mobilyalar,dolaplar,şef ve misafir koltukları mevcuttur. *Toplantı odaları mevcuttur. *Kiranız dışında hiç bir masrafınız yoktur.İnternet,su,elektrik,doğalgaz ve aidat gibi masraflarınız olmaz. *Stopaj ödemezsiniz. Hazır Ofis daha kolay ve ucuz bir ofise sahip olmak için en uygun fırsat olacaktır.


Sanal Ofis Kiralama Nasıl Olur?
Düşük kiralama maliyetleriyle sanal ofisler,yeni kuracağınız şirketiniz için olumlu bir çözüm yolu olup sizi bir çok dertten kurtarır.Sanal ofis kiralama yöntemiyle işinizi kurma süreciniz kolaylaşır.Standart olarak iş kurulumunda resmi bir adrese ihtiyaç duyarsınız.Bir ofis veya cadde üstünde prestijli bir mekan için yüksek kira giderleri ortaya çıkacaktır.Bu nedenle sanal ofis kullanarak bir adresiniz olup stopaj,fatura ve fatura başvuru gibi masraflarınız, uğraşlanırız olmadan şirket kurabilirsiniz. Sanal Ofis;size yasal adres temini ve posta&kargo hizmeti alıp maliyetleri düşürmenizin en pratik yolunu sunar. <


Sanal Ofis'te Stopaj,Komisyon,Aidat Yok
Kolay Ofis olarak sanal ofis hizmetiyle her ay onlarca şirket açılışı yada mevcut şirketinizi taşıma yapmaktayız.Resmi anlamda hiç bir zorluk yaşamazsınız. Sanal Ofis kullanımında stopaj,aidat,sekreter ve komisyon masrafınız olmaz. Sanal Ofis hizmetinde; *Yasal adres temini *Adınıza gelen posta,evrak,kargo ve tebligatlarınız teslim alınarak sizlere derhal bilgi verilmektedir. <


Sabit Maliyetle Sanal Ofis
Sanal Ofis kiralayarak yıllık sabit tek bir tutar öder ve ekstra aidat,stopaj,depozito ödemeden şirketiniz için gerekli olan yasal adresi sağlamış olursunuz. Şirketiniz adına gelen kargoların ve postaların takip hizmetinden yararlanabilirsiniz.Gelen posta ve kargoların derhal bilgilendirmesi yapılacaktır. Dilerseniz istediğiniz adrese iletilebilinecektir.Şirketiniz için özel bir numara isterseniz ücretsiz olarak numara tahsisinden yararlanabileceksiniz. < !--- Başlık burada başlar --->


Sanal Ofis Vergi Yoklama
Vergi mükellefi olan çalışanların şirketlerini kurmak ya da adreslerini değiştirmek için vergi dairesine bildirimde bulunması gerekmektedir. Eğer var olan ofisinizi sanal bir ofise taşıyacaksanız geçiş yapacağınız sanal ofis artık yasal adresiniz olacak ve vergi daireniz değişecek ancak vergi numaranız aynı kalacaktır.Bu durumda ise sanal ofisin bağlı olduğu vergi dairesine başvurmak gerekiyor.Vergi dairesi yoklaması sırasında resmi evrakların bir kopyasını göstermeniz gerekebilir.Bu nedenle kimlik,imza sirküsi,vergi levhası ve şirkette sizden başka çalışan kayıtlı ise bu çalışanların ssk dökümü gibi belgeleri göstererek şirketinizin kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz.Artık vergi numaranızla birlikte ticari faaliyetlerde bulunabilirsiniz. <
Ankara Merkez

Balgat Mah Ceyhun Atuf Kansu Cad. No:36/6
Balgat / Çankaya / Ankara

Telefon

0312 750 00 00

E-mail:

info(@)kolayofis.com

İstanbul Merkez

Abide-i Hürriyet Cad. No:143/8
Şişli / İstanbul

Telefon

0212 920 0212

E-mail:

sisli(@)kolayofis.com

Translate